Eetstoel Asta Taupe Passion Outdoor Living

Ga terug
De Asta tuinstoel valt op door zijn eenvoud. De natuurlijke kleur in combinatie met de strakke vormen maakt de stoel tijdloos.

Normale prijs: € 149

Nu: € 49

Info en Opties

Asta Eetstoel, Sober en compact!

De Asta eetstoel van Fonteyn is een prachtige eetstoel. De stoel oogt compact en eenvoudig. De kleur geeft de stoel een tijdloze uitstraling. Het materiaal van de stoel is gemaakt van textileen wat de stoel onderhoudsvriendelijk maakt.

Maten: 59 cm (br) 60 cm (d) 85 cm (h)

Waarom Fonteyn Tuinmeubelen?

Fonteyn is “De Beste Tuinmeubelwinkel van 2013-2014” en u vindt altijd iets wat bij u past. In onze 35.000 m2 showroom presenteren wij een breed assortiment aan tuinmeubelen, waar u ontspannen sfeer kunt proeven en ideeën op doen. Daarnaast hebben wij een grote voorraad, zodat wij snel kunnen leveren en u op elk gewenst moment van uw tuin, terras of balkon kunt gaan genieten.

Bij Fonteyn maken wij uw tuin wens waar. Onze professionele tuinmeubeladviseurs
nemen graag de tijd om met u mee te denken en u een passend advies te geven.
Wij zijn altijd bereikbaar voor vragen en om u service te bieden.

Fonteyn voor een uitgebreid assortiment tuinmeubelen

Normale prijs: € 149

Nu: € 49

Specificaties
Artikelnummer 751035
EAN-Code Nvt
Gewicht 1.0000
Afmetingen (lxbxh) Nvt
Materiaal Outdoor Textiel Tuinmeubelen
Interne code Nee
Merk Passion Oudoor Living
Artikel-vraag
Stel uw vraag over dit product. Vul het onderstaande formulier zo volledig mogelijk in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op!

Persoonlijke Gegevens

* Verplichte velden

Beter alternatief?

€ 49,00

Veilig betalen met iDeal Veilig betalen met Visa Veilig betalen met Mastercard Veilig betalen met Mistercash Veilig betalen met Sofort Veilig betalen met Paypal